РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ЗМУШЕНІ БУЛИ ПОКИНУТИ МІСЦЕ ПОСТІЙНОГО

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради здійснюється прийом  заяв на проведення виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам  за адресою: ЦНАП, вул. Миру, 102.

Право на отримання допомоги на проживання мають особи,  які отримали довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Також заявку на отримання допомоги можна буде подати у додатку «Дія». Але станом на сьогодні (02.04) подати заяву через«Дію» нема можливості.  Найближчим часом, за інформацією Мінсоцполітики, ці проблеми будуть вирішені.

Нагадуємо, що така допомога надається з місяця звернення за повний місяць незалежно від дати звернення, але  внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 14 квітня 2022 року, така допомога надається починаючи з березня 2022 року.

Допомога надається у розмірах:

– для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць;

– для інших осіб – 2000 гривень на місяць.

Тому першочергово перед зверненням для подачі заяв та документів щодо виплати допомоги необхідно мати номер банківського рахунку (за стандартом IBAN) або рахунок із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги «єПідтримка».

У разі відсутності рахунку – необхідно звернутися до банківської установи для відкриття банківського рахунка (за стандартом IBAN) для виплати допомоги, що містить 29 символів.  

Одночасно наголошуємо, що допомогу на проживання також отримають внутрішньо переміщені особи, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505. Таким особам допомога буде нарахована автоматично, звертатися та надавати будь-які додаткові документи не потрібно.

Телефони для довідок: 03842 7 65 62;  03842 7 30 85

Управління соціального захисту населення

 виконавчого комітету Славутської міської ради.