Управління соціального захисту населення інформує !

У зв’язку із початком опалювального сезону управлінням соціального захисту населення проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій  на період з 16 жовтня 2021 року по 15 квітня 2022 року. В результаті розрахунків, житлова субсидія призначено для 2747 домогосподарств на суму 2657, 5 тис. грн.

Для близько 100 домогосподарств розрахунок буде проведено  в листопаді, грудні 2021 року після отримання управлінням необхідної інформації (це домогосподарства: де подружжя зареєстровані за різними адресами; у зареєстрованих членів домогосподарства є доходи, яких немає в інформації ДПС; домогосподарства, житлова субсидія яким призначалася за відсутності доходу або якщо середньомісячний  сукупний дохід був менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати але вони сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом кварталу, що передує кварталу перед місяцем з якого призначається житлової субсидії).

Варто зауважити, що постановою Уряду від 11.08.2021 р. № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 жовтня 2021 р. скасовано запровадження на період карантину збільшення соціальних нормативів житлово-комунальних послуг на 50% для регіонів, які  до «червоної зони» епідемічної небезпеки не потрапляють.

Тому розрахунок житлових субсидій для громадян проведений без урахування збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату централізованого постачання холодної води,  водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі і підігріву води, зокрема застосовані такі соціальні нормативи:

–  для користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення – 3,6 куб. метри на одну особу на місяць;

–  для користування послугами з постачання природного газу  до  газової плити – 5,4 куб. метри на одну особу на місяць;

–  розподілу природного газу – 5,4 куб. метри на одну особу на місяць;

–  для користування послугами з постачання та розподілу електричної енергії у житлових приміщеннях (будинках — 70 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт•г на місяць;

У разі встановлення на території Хмельницької області до кінця цього місяця«червоного» рівня епідемічної небезпеки,по зазначених послугах буде здійснений перерахунок субсидії за повний місць, незалежно від кількості днів дії карантину.  

Управління соціального захисту населення