Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2021 року кілька десятків славутчан  одяглися в чорне та з чорними парасольками у руках зібралися разом, щоб влаштувати «Ходу за свободу».

Учасники події пройшли мовчазною ходою вулицями міста, з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. З собою мали інформативні матеріали, які потім роздали славутчанам. У брошурах – інформація про те, як убезпечити себе від ситуації потрапляння в трудове чи інше рабство.

«За статистикою Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності України 260 тисяч українців стали жертвами від злочину торгівлі людьми. Понад 90% постраждалих мають технічну або вищу освіту, 74% постраждалих в Україні – чоловіки. Вони сьогодні найбільше експлуатуються в примусовій праці, – говорить президентка благодійного фонду «Ксена» Оксана Устинова. – Молодь виїжджає не тільки за кордон, але й в Україні переїжджає для того, щоб змінити своє життя на краще. Однак часто потрапляє в ситуацію експлуатації. Коли їхня праця не оплачується, відбираються документи, коли люди працюють на обмеженій території, коли людина немає волі пересуватися і робити те, що вона хоче».

.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради