ОБЕРЕЖНО!!! ШАХРАЇ ВВОДЯТЬ В ОМАНУ ПІДПРИЄМЦІВ, ПРЕДСТАВЛЯЮЧИСЬ ПРАЦІВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ

http://km.dsp.gov.ua/news/3821-oberezhno-shahrayi-vvodyat-v-omanu-pdpriyemcv-predstavlyayuchis-pracvnikami-upravlnnya-derzhprac.html

У зв’язку з надходженням інформації від суб’єктів господарювання про те, що у них здійснено начебто інспекційні відвідування невстановленими особами, які представлялися інспекторами Управління Держпраці у Хмельницькій області, з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом, наголошуємо, що такі відвідування здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до працівників Управління.
Просимо бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Для того, що переконатися, що до Вас завітав інспектор Управління Держпраці необхідно:
– на офіційному сайті Державної служби України з питань праці, у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» є перелік інспекторів праці з фотокартками та їх посвідчення з номерами, які вправі проводити контрольні заходи – перевіряйте номер пред’явленого посвідчення!
– зателефонувати до Управління Держпраці за тел.: 65-64-48 з метою з’ясування, чи вказані інспектори дійсно є працівниками Управління, або ж чи в цей день вони направлені для здійснення відвідування в конкретного суб’єкта господарювання.
Про можливі шахрайські чи провокаційні дії будь ласка повідомляйте за номером телефону 65-64-48 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Тетяна Гаєвська) та органи національної поліції.