Кому продовжили субсидію

Управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради визначено право на отримання житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року по квітень 2023 року та проведено її автоматичний розрахунок на неопалювальний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років.

Для продовження житлових субсидій спеціалістами управління соціального захисту населення опрацьована інформація про усіх членів домогосподарств, а саме, про:

  • доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • доходи осіб з Пенсійного фонду України;
  • суми простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.
  • про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Розрахунок проведено для 3131 домогосподарство без звернення громадян. Зокрема, визначено право та продовжено субсидії для 2917 домогосподарств,  відмовлено в наданні субсидій 214 домогосподарствам, у тому числі:

– у яких доходи, менші від мінімальної заробітної плати чи не сплачено ЄСВ- 87 домогосподарств;

– у яких наявна прострочена понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних платежів – 122 домогосподарства;

– які здійснили купівлю товарів / оплату послуг більше ніж на 50 тис. грн – 5 домогосподарств.

Зауважуємо: якщо розмір субсидії в опалювальний період дорівнював 0.00 грн, то субсидію не було розраховано. Для визначення права на отримання субсидії, за бажанням, громадяни можуть звернутися з новою заявою до ЦНАП.

Реєстри з нарахованими субсидіями за два місяці (травень-червень) передані до Мінсоцполітики. Кошти будуть виплачені після їх надходження до Казначейської служби. 

Управління соціального захисту населення.