ЯК ОФОРМИТИ ДОВІДКУ ВПО ТА ДОПОМОГУ НА ПРОЖИВАННЯ В «ДІЇ»

Управління соціального захисту населення інформує: з 20 квітня цього року отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб можливо в додатку Дія. Проте така функція доступна лишень для громадян, які звертаються для отримання статусу внутрішньо переміщеної особи вперше та мають ID-картку чи біометричний закордонний паспорт у «Дії». У разі наявності паспорта старого зразка, оформити статус внутрішньої переміщеної особи можна лишень в управлінні соцзахисту населення за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 47.

Також важливо! Ті громадяни, які отримали довідку про взяття на облік ВПО в органі соцзахисту чи у ЦНАПі, оформити заявку на допомогу на проживання в «Дії» не мають можливості. Таку можливість допрацьовує Мінцифри, проте наразі невідома дата такого доопрацювання. Тому громадянам, які раніше  отримали паперові довідки,  необхідно подати заяву на допомогу у міському ЦНАП за адресою: вул. Миру, 102. 

У заяві необхідно вказати IBAN, на який ви хочете отримувати допомогу (номер рахунку у банку). Нагадуємо, аби отримати виплати за березень та квітень,  заяви необхідно подати до 30 квітня!  

Як отримати статус та допомогу для ВПО в «Дії «

Оновіть застосунок та в розділі Послуги виберіть Отримати статус ВПО.

Вкажіть своє поточне місце перебування та підтвердьте геолокацію (вона потрібна один раз, щоб скористатися послугою).

Якщо у вас є діти, можете отримати статус внутрішньо переміщеної особи і для них – свідоцтва про народження підтягнуться в «Дію» або ж ви можете ввести їх вручну.

Далі, щоб отримувати допомогу на проживання, виберіть картку Є-Підтримка.

Крім того, зазначте, яка ще допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані.

Заява сформована! Перевірте її, підтвердьте достовірність даних та натисніть Надіслати. Довідка ВПО з’явиться з вашими цифровими документами в «Дії», надалі очікуйте виплати на картку Є-Підтримка.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради.