Житлова субсидія для домогосподарств, які відключені від централізованого опалення

До управління соціального захисту населення звертаються мешканці міста, будинки яких відключені від централізованого опалення, з питанням:

 як отримати субсидію у разі використання  електроприладів для обігріву житлового приміщення?  

Отож,  щоб отримати субсидію, необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про призначення житлової субсидії та додати акти обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що складаються організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж (РЕМ, ОСББ, ЖЕК тощо). Субсидія в таких випадках призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Під час розрахунку розміру житлової субсидії в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення та соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для побутових потреб, тобто 30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Для можливості отримання субсидії громадянами, які планують встановити у житловому приміщенні індивідуальне електроопалення (електроопалювальні установки), повідомляємо, що, в першу чергу, необхідно звернутися за дозволом на його встановлення до організації, яка надає послугу з електропостачання, тобто до АТ «Хмельницькобленерго».

Також нагадуємо, що одержувачі субсидії зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати  управління  соціального захисту населення про зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;     зміни управителя, виконавця комунальних послуг (крім випадків, коли інформація про зміну надається виконавцем послуги), створення об’єднання.

Управління соціального захисту населення