ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ СЛАВУТСЬКОЇ ОТГ!

Просимо заклади торгівлі, які реалізують дитячі товари, зокрема: засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни; дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри; товари для породіллі, долучитися до пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Наразі Міністерством соціальної політики розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру. На офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, а також додаткову угоду про приєднання до договору.

Щоб взяти участь у проекті, необхідно  укласти додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до публічного договору: зайти на сторінку офіційного  веб-сайту Мінсоцполітики за посланням  https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html (розділ «Пакунок малюка»), в якому публікується актуальна інформація щодо реалізації пілотного проекту, розміщена додаткова угода, яку необхідно підписати  у двох примірниках та надіслати до Мінсоцполітики. Після цього заклад торгівлі внесуть до реєстру учасників пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», про що можна буде перевірити на сайті Мінсоцполітики та на сайті АТ «Приватбанк».

З дня зарахування управлінням соціального захисту населення  коштів грошової компенсації (на даний час це 5  тис. грн.) на спеціальний рахунок, відкритий батьками, у яких народилася дитина, вони самостійно придбавають товари у закладах торгівлі, в т.ч. і в інтернет-магазинах, що приєдналися до публічного договору про реалізацію цього пілотного проекту.  

Шановні підприємці! Долучившись до цього проекту, Ви не лишень зможете розширити обсяг реалізованої продукції, а й допомогти молодим батькам раціонально витратити кошти та зекономити час для придбання речей для малюка та породіллі. Підприємців, які приєдналися до  проекту, просимо повідомити управління соціального захисту населення  виконавчого комітету Славутської міської ради за телефонам7-02-50, 7-05-66.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради.