З Днем сім’ї!

15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї.
Міжнародний день сім’ї – свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов, повагу і прихильність рідних людей. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
Для людини немає нічого важливішого за сім’ю. Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона є для кожного з нас опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння. Саме в родинному колі ми формуємося як особистості, тут нам прищеплюють любов до ближнього і рідної землі. У сім’ї ми збагачуємося скарбами попередніх поколінь, переймаємо цей безцінний духовний спадок, щоб передати своїм дітям.
У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
Родина, мов тиха гавань, невтомно чекає свій човен з далеких плавань. А він несе до неї всі радощі, надії і тривоги. У День сім’ї не забудь привітати близьких красивим віршем чи листівкою, обійміть і поцілуйте своїх батьків, бо ж Ваша сім’я, немов той маяк в океані життя, проллє світло і найтемнішої ночі й завжди вкаже правильний шлях.
Нехай у Вашій родині панує любов та злагода!

Управління соціального захисту населення
виконавчого комітету Славутської міської ради