ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ТА ВПО!

За призначення субсидії на  придбання твердого та рідкого пічного побутового палива  і скрапленого газу на 2022 рік можна звернутися до 31 грудня 2022 року включно.

В умовах дії воєнного стану на території України більшість уповноважених органів продовжують повноцінно функціонувати і забезпечувати опрацювання звернень громадян, призначення, нарахування та виплату коштів житлової субсидії. Проте не всі внутрішньо переміщені особи мали можливість звернутися за житловою субсидією за місцем свого проживання.

Тому нагадуємо, що до 31 грудня 2022 року громадяни, у тому числі і внутрішньо переміщені особи, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива за 2022 рік, яка призначається один раз на рік.

Також нагадуємо про зміни в законодавстві щодо оформлення житлових субсидій та пільг, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива  і скрапленого газу Пенсійним фондом України» прийом громадян з питань призначення житлових субсидій та пільг, починаючи з 1 грудня 2022 року, здійснюється органами Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом. Таким чином громадяни мають право звернутися за субсидією та пільгами до сервісного центру Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання та реєстрації, а також через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний додаток Пенсійного фонду України, що важливо в умовах воєнного стану. Тобто: заяву для отримання субсидії чи пільги для домогосподарства, незалежно від його місця розташування, можна подати в будь-якому куточку України. 

Водночас для мешканців Славутської територіальної громади залишилася можливість звернення за  житловими субсидіями шляхом подачі заяв та декларацій до ПФУ через міське управління соціального захисту населення.  Для цього необхідно звернутися  до ЦНАП, за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради.