Соціальні допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям та фізичним особам-підприємцям.

До управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради надходять численні скарги щодо непризначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям.

Всі звернення, які надійшли до 1 липня 2020 року, розглянуті, проведено розрахунок та виплата допомог. Ті заяви, які надійшли в липні, серпні 2020 року, також розглянуті, проте допомоги не призначені через відсутність програмного забезпечення,  

У зв’язку зі зміною порядку та умов призначення цих допомог, ІОЦ Мінсоцполітики розробляється нове програмне забезпечення, та, за інформацією Мінсоцполітики наближається до завершення налагодження електронного обміну інформацією, необхідною для їх призначення. Сьогодні уже надійшли перші поновлення і працівники управління розпочали призначення допомог тим отримувачам, інформація про яких надійшла.

Водночас  звертаємо увагу мешканців міста на зміну умов їх отримання. Відтепер враховується майновий стан громадян, наявність транспортних засобів, яким менше ніж 15 років, заходи, вжиті членами сім’ї щодо працевлаштування. Варто зауважити про включення до сукупного доходу сім’ї отриманих коштів субсидії та пільги на житлово-комунальні послуги.

Також, повідомляємо, що з 01.09 завершується виплата допомог дітей фізичним-особам-підприємцям, яка була встановлена з травня цього року. Заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020 р, не приймаються до опрацювання. 

Просимо отримувачів допомог вибачити за тимчасові незручності 

Управління соціального захисту населення